Kom Förbi

Säker Vatteninstallation

AUKTORISERAT VVS-FÖRETAG

Kontakta Ingemar Erikssons Rör AB

Ingemar Erikssons Rör AB ligger i Transtrand, 7 km söder om Sälen. Vi utför arbete i hela Västerdalarna samt vid beställning även i övriga Mellansverige. Välkommen att höra av dig idag så diskuterar vi ert nästa projekt.

Vörderås 132

780 68 TRANSTRAND

0280-221 53

kontakt@ieror.com

Mån - Fre: 07.00 - 16.00

Kundmottagning

Välkommen in att besöka oss (se tider ovan). Övriga tider gäller efter överenskommelse.

Ingemar Erikssons Rörledningsfirma AB Vörderås 132 780 68 TRANSTRAND

Personal

Lars-Olof E. (ägare)

070-337 59 67

larsa@ieror.com

Mikael K.

070-654 06 88

mikael.karlsson@ieror.com

Adam p.

070-692 70 08

adam@ieror.com

Elias b.

070-567 90 66

Christer M.

070-692 70 73

christer@ieror.com

Jompas

070-306 89 63

jompas@ieror.com

Mattias o.

070-380 04 51

Lars j.

070-571 41 05

lars@ieror.com

Patrik j.

070-662 33 48

patrick@ieror.com

Thomas M.

070-398 52 08

thomas@ieror.com