Logotyp

Beredskap/Jour dygnet runt 1/12 tom 30/4

Kom Förbi

Säker Vatteninstallation

AUKTORISERAT VVS-FÖRETAG

Kontakta Ingemar Erikssons Rör AB

Ingemar Erikssons Rör AB ligger i Transtrand, 7 km söder om Sälen. Vi utför arbete i hela Västerdalarna samt vid beställning även i övriga Mellansverige. Välkommen att höra av dig idag så diskuterar vi ert nästa projekt.

Vörderås 132

780 68 TRANSTRAND
TILL KARTAN

öppettider utställning

Mån - Fre: 07.00 - 16.00

Ring oss gärna innan för att vara säker på att vi är på plats.

Kundmottagning

Välkommen in att besöka oss (se tider ovan). Övriga tider gäller efter överenskommelse.

Ingemar Erikssons Rörledningsfirma AB Vörderås 132 780 68 TRANSTRAND

Personal

Lars-Olof E. (ägare)

070-337 59 67

larsa@ieror.com

Mikael K.

070-654 06 88

mikael.karlsson@ieror.com

Adam p.

070-692 70 08

adam@ieror.com

Elias b.

070-567 90 66

Christer M.

070-692 70 73

christer@ieror.com

Lars j.

070-571 41 05

lars@ieror.com

Patrik j.

070-662 33 48

patrik@ieror.com

Thomas M.

070-398 52 08

thomas@ieror.com